CONSILIUL LOCAL --> Hotărâri ale Consiliului Local --> Registrul pentru evidența proiectelor de hotărâri

Proiecte de hotărâri

Documente pdf
Proiect de hotărâre privind indexarea impozitelor și taxelor locale pentru anul 2020
Proiect de hotărâre privind aprobarea modificării prețului pentru serviciul de alimentare cu apă
Proiect de hotărâre privind revizuirea Regulamentului de organizare și funcționare a Consiliului local al comunei
Proiect de hotărâre privind stabilirea impozitelor și taxelor locale aplicabile în anul fiscal 2020
Proiect de hotărâre privind SNEP
Proiect de hotărâre privind rectificarea bugetului local din 08.05.2020
Proiect de hotărâre privind rectificarea bugetului local din 21.05.2020
Proiect de hotărâre privind încheierea exercitiului bugetar pe anul 2019
Proiect de hotărâre privind rectificarea bugetului local din 22.05.2020
Proiect de hotărâre privind aprobarea modului de întocmire a registrului agricol pe perioada 2020-2024
Proiect de hotărâre privind aprobarea indexării cu rata infleției a impozitelor și taxelor locale pe anul 2021
Proiect de hotărâre privind stabilirea completării Regulamentului de Organizare și Funcționare a Consiliului Local Corod
Proiect de hotărâre privind aprobarea proiectului de investiție "Construire remiză pompieri" ,în comuna Corod,judetul Galați,faza Studiu de fezabilitate.
Proiect de hotarare privind rectificarea bugetului local al comunei Corod prin majorare de venituri si cheltuieli pentru anul 2020.
Proiect de hotarare privind aprobarea proiectului de investitie nr.36.20 din 12.03.2020 "Construire remiza pompieri", in comuna Corod,judetul Galati.

Data creare: 30-08-2020 11:08:59