PRIMĂRIA --> Registrul Agricol

Oferta de vanzare teren Matei Viorel prin imputernicit Vasu Nicolae Ioan.
Oferta vanzare teren Matei Viorel prin imputernicit Vasu Nicolae-Ioan.
Notificari preemptori la oferta de vanzare teren nr.1 din 03.03.2021 depusa de Matei Viorel.
Notificari preemptori la oferta de vanzare teren nr.2 din 03.03.2021 depusa de Matei Viorel.
Notificare preemptori la oferta de vanzare nr.1 din 03.03.2021 depusa de S.C.AGROMEC S.A. prin Vasu Nicolae-Ioan.
Notificare preemptori la oferta de vanzare nr.2 din 03.03.2021 depusa de S.C.AGROMEC S.A. prin Vasu Nicolae-Ioan.
Oferta de vanzare teren Ariton Violeta si Ariton Florin.
Notificari preemptori la oferta de vanzare nr.3 din 10.03.2021- Ciocan C. si Stegaru N.
Oferta vanzare teren Bogatu Gheorghe prin imputernicit Gavril Claudiu Sorin.
Notificare preemptori la oferta de vanzare teren nr.4 din 17.03.2021 -Bogatu Gheorghe prin imputernicit Gavril Claudiu Sorin.
Oferta vanzare teren pasune Bobocea Gheorghe prin imputernicita Sbarnea Salonta.
Notificare preemptor arendas I.I. Sbarnea Cristian Gabriel.
Notificare preemptor vecin Dorojan Gheorghe.
Notificare preemptor vecin -Ghinea C.
Oferta vanzare teren Nitu Maria,prin imputernicit Tenie Dumitru.
Notificari preemptori la oferta de vanzare teren nr.11 din 27.07.2021 depusa de Nitu Maria,prin imputernicit Tenie Dumitru.

Data creare: 10-08-2020 13:01:00